Kalender Topvolley CALLANT Antwerpen – EuroMillions Volley League 2016-2017

static1-squarespace-com

  • zaterdag 8 oktober 2016, 20u30 – Topvolley CALLANT Antwerpen vs St-Quentin (FRA) – FANDAG @Arena, Deurne: 3-0
  • zondag 16 oktober 2016, 15u – Topvolley CALLANT Antwerpen vs Knack Roeselare – Reguliere competitie game 1 @Arena, Deurne: 2-3
  • zondag 23 oktober 2016, 18u – Axis Shanks Guibertin vs Topvolley CALLANT Antwerpen – Reguliere competitie game 2 @Centre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert: 1-3
  • woensdag 26 oktober 2016, 20u30 – 1/8 finale Beker van België VC Duvel Puurs (Liga B) – Topvolley CALLANT Antwerpen @Sporthal Vrijhals, Breendonk: 2-3
  • zondag 30 oktober 2016, 15u – VBC Waremme vs Topvolley CALLANT Antwerpen – Reguliere competitie game 3 @Halle Omnisports E. Luberton, Waremme: 0-3
  • zaterdag 5 november 2016, 20u30 – Topvolley CALLANT Antwerpen vs Prefaxis Menen – Reguliere competitie game 4 @Arena, Deurne: 3-2
  • woensdag 9 november 2016, 20u30 – 1/4 finale Beker van België (heenmatch): Marke-Webis Wevelgem (Liga B) – Topvolley CALLANT Antwerpen @Marke: 0-3
  • zaterdag 12 november 2016, 20u30 – Volley Haasrode Leuven vs Topvolley CALLANT Antwerpen – Reguliere competitie game 5 @Sportcomplex Haasrode: 1-3
  • zondag 20 november 2016, 18u – Topvolley CALLANT Antwerpen vs Amigos St-Antonius Zoersel – Reguliere competitie game 6 @Arena, Deurne: 3-0
  • woensdag 23 november 2016, 20u30 – terugwedstrijd 1/4 finale Beker van België: Topvolley CALLANT Antwerpen vs Marke Webis Wevelgem (Liga B) @Arena, Deurne: 3-0
  • zaterdag 26 november 2016, 20u30 – Noliko Maaseik vs Topvolley CALLANT Antwerpen – Reguliere competitie game 7 @Lotto Dôme, Maaseik: 2-3
  • zaterdag 3 december 2016, 20u30 – Lindemans Aalst vs Topvolley CALLANT Antwerpen – Reguliere competitie game 8 @Sportcentrum Schotte: 3-2
  • woensdag 7 december 2016, 20u30 – Topvolley CALLANT Antwerpen vs Mladost Marina Kastela (CRO) – 1/32 finale Europese CEV Cup (heenmatch): 3-1
  • zaterdag 10 december 2016, 20u30 – Topvolley CALLANT Antwerpen vs VDK Gent – Reguliere competitie game 9 @Arena, Deurne: 3-2
  • woensdag 14 december 2016, 20u30 – heenwedstrijd 1/2 finale Beker van België Noliko Maaseik vs CALLANT Antwerpen @Lotto Dôme, Maaseik: 3-1
  • zaterdag 17 december 2016, 20u30 – Knack Roeselare vs Topvolley CALLANT Antwerpen – Reguliere competitie game 10 @Schiervelde, Roeselare: 3-1
  • woensdag 21 december 2016, 19u – terugmatch 1/32 finale Europese CEV Cup in Kastela (CRO, nabij Split): Mladsot Marina Kastela vs CALLANT Antwerpen: 3-1, golden set 7-15
  • woensdag 28 december 2016, 20u30 – terugwedstrijd 1/2 finale Beker van België CALLANT Antwerpen vs Noliko Maaseik @Arena, Deurne: 1-3
  • donderdag 5 januari 2017, 20u30 – heenwedstrijd 1/16 finale CEV Cup CALLANT Antwerpen vs Crvena Zvezda Beograd (SRB): 3-0
  • woensdag 11 januari 2017, 20u30 – Topvolley CALLANT Antwerpen vs Axis Shanks Guibertin – Reguliere competitie game 11 @Arena, Deurne: 3-1
  • zaterdag 14 januari 2017, 20u30 – Topvolley CALLANT Antwerpen vs VBC Waremme – Reguliere competitie game 12 @Arena, Deurne: 3-0
  • woensdag 18 januari 2017, 19u – terugwedstrijd 1/16 finale CEV Cup Crvena Zvezda Beograd (SRB) vs CALLANT Antwerpen: 3-1 en 22-20 (Europees uitgeschakeld)
  • zaterdag 21 januari 2017, 20u30 – Prefaxis Menen vs Topvolley CALLANT Antwerpen – Reguliere competitie game 13 @Zaal Vauban, CC De Steiger, Menen: 3-1
  • woensdag 25 januari 2017, 20u30 – Topvolley CALLANT Antwerpen vs Volley Haasrode Leuven – Reguliere competitie game 14 @Arena, Deurne: 3-0
  • zaterdag 28 januari 2017, 20u30 – Amigos St-Antonius Zoersel vs Topvolley CALLANT Antwerpen – Reguliere competitie game 15 @Van Pelt Arena, St-Antonius Zoersel: 1-3
  • zaterdag 4 februari 2017, 20u30 – Topvolley CALLANT Antwerpen vs Noliko Maaseik – Reguliere competitie game 16 @Arena, Deurne: 1-3
  • zaterdag 18 februari 2017, 20u30 – Topvolley CALLANT Antwerpen vs Lindemans Aalst – Reguliere competitie game 17 @Arena, Deurne: 3-1
  • zaterdag 25 februari 2017, 20u30 – VDK Gent vs Topvolley CALLANT Antwerpen – Reguliere competitie game 18 @EDUGO Arena, Oostakker: 3-2 (A’pen als 4de de PO’s in)
  • zaterdag 4 maart 2017, 20u30 – Topvolley CALLANT Antwerpen vs Lindemans Aalst – Play-Offs game 1 @Arena, Deurne: 2-3
  • zaterdag 11 maart 2017, 20u30 – Prefaxis Menen vs Topvolley CALLANT Antwerpen – Play-Offs game 2 @Zaal Vauban, CC De Steiger, Menen: 3-2
  • zaterdag 18 maart 2017, 20u30 – Topvolley CALLANT Antwerpen vs Volley Haasrode Leuven – Play-Offs game 3 @Arena, Deurne: 3-1
  • zaterdag 25 maart 2017, 20u30 – Noliko Maaseik vs Topvolley CALLANT Antwerpen – Play-Offs game 4 @Lotto Dôme, Maaseik: 3-2
  • zaterdag 1 april 2017, 20u30 – Knack Roeselare vs Topvolley CALLANT Antwerpen – Play-Offs game 5 @Schiervelde, Roeselare: 3-1
  • zaterdag 8 april 2017, 20u30 – Lindemans Aalst vs Topvolley CALLANT Antwerpen – Play-Offs game 6 @Zaal Schotte, Aalst: 3-0
  • vrijdag 14 april 2017, 20u30 – Topvolley CALLANT Antwerpen vs Prefaxis Menen – Play-Offs game 7 @Arena, Deurne: 1-3
  • donderdag 20 april 2017, 20u30 – Volley Haasrode Leuven vs Topvolley CALLANT Antwerpen – Play-Offs game 8 @Sportoase Leuven (ipv Gemeentelijke Sporthal Haasrode!): 1-3
  • zaterdag 22 april 2017, 20u30 – Topvolley CALLANT Antwerpen vs Noliko Maaseik – Play-Offs game 9 @Arena, Deurne: 3-1
  • dinsdag 25 april 2017, 20u30 – Topvolley CALLANT Antwerpen vs Knack Roeselare – Play-Offs game 10 @Arena, Deurne: 1-3
It's only fair to share...Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someone