Kalender THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp 2017-2018

  • Zondag 08/10/2017 15u – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs B&W C. Lendelede – Arena, Deurne: 3-0 (25-11, 25-18, 25-19)
  • Zaterdag 14/10/2017 20u30 – Amigos Van Pelt St-Ant. Zoersel vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Van Pelt Arena, St-Ant. Zoersel: 3-0 (25-19, 25-17, 25-22)
  • Woensdag 18/10/2017 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs VDK Gent – Arena, Deurne: 3-0 (25-18, 25-14, 25-19)
  • Zaterdag 21/10/2017 20u – Jaraco As vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Gem. Sporthal, As: 0-3 (7-25, 14-25, 18-25)
  • Zaterdag 28/10/2017 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Hermes Volley Oostende – Arena, Deurne
  • Dinsdag 31/10/2017 20u30 – 1/8 finale Beker van België, THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Barbar Girls – Arena, Deurne
  • Zondag 05/11/2017 17u30 – VC Oudegem vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Sporthal Oudegem
  • Zaterdag 11/11/2017 20u30 – Datovoc Tongeren vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Eburons Dome, Tongeren
  • Zaterdag 18/11/2017 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Asterix AVO Beveren – Arena, Deurne
  • Zaterdag 25/11/2017 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Barbar Girls – Arena, Deurne
  • Vrijdag 01/12/2017 20u30 – Richa Michelbeke vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Sporthal AVERBO M8, Brakel
  • Zaterdag 09/12/2017 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Charleroi Volley – Arena, Deurne
  • Woensdag 20/12/2017 20u30 – VDK Gent vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp, Arena, Deurne
  • Zaterdag 06/01/2018 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Amigos Van Pelt St-Ant. Zoersel – Arena, Deurne
  • Zaterdag 13/01/2018 20u30 – Hermes Volley Oostende vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Mr. V. Arena, Oostende
  • Zaterdag 20/01/2018 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs VC Oudegem – Arena, Deurne
  • Zondag 28/01/2018 15u30 – B&W C. Lendelede vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
  • Woensdag 31/01/2018 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Jaraco As – Arena, Deurne
  • Zaterdag 03/02/2018 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Datovoc Tongeren – Sporthal Arena, Deurne
  • Zaterdag 10/02/2018 20u30 – Asterix AVO Beveren vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Sporthal Meerminnen, Beveren
  • Zaterdag 24/02/2018 17u – Barbar Girls vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Arena, Deurne
  • Zaterdag 03/03/2018 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Richa Michelbeke – Arena, Deurne
  • Zaterdag 10/03/2018 20u30 – Charleroi Volley vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Salle Ballens ASBL, Monceau

 

Een PDF-versie van de kalender van de reguliere competitie kan je hier downloaden.

 

It's only fair to share...Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someone