Kalender THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp 2017-2018

  • Zondag 08/10/2017 15u – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs B&W C. Lendelede – Arena, Deurne: 3-0 (25-11, 25-18, 25-19)
  • Zaterdag 14/10/2017 20u30 – Amigos Van Pelt St-Ant. Zoersel vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Van Pelt Arena, St-Ant. Zoersel: 3-0 (25-19, 25-17, 25-22)
  • Woensdag 18/10/2017 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs VDK Gent – Arena, Deurne: 3-0 (25-18, 25-14, 25-19)
  • Zaterdag 21/10/2017 20u – Jaraco As vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Gem. Sporthal, As: 0-3 (7-25, 14-25, 18-25)
  • Zaterdag 28/10/2017 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Hermes Volley Oostende – Arena, Deurne: 2-3 (24-26, 25-17, 25-18, 23-25, 12-15)
  • Dinsdag 31/10/2017 20u30 – 1/8 finale Beker van België, THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Barbar Girls – Arena, Deurne: 3-1 (25-17, 25-17, 23-25, 25-16)
  • Zondag 05/11/2017 17u30 – VC Oudegem vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Sporthal Oudegem: 3-1 (25-20, 24-26, 26-24, 25-7)
  • Zaterdag 11/11/2017 20u30 – Datovoc Tongeren vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Eburons Dome, Tongeren: 0-3 (19-25, 17-25, 17-25)
  • Woensdag 15/11/2017 20u30 – 1/4 finale Beker van België, THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Hermes Volley Oostende – Arena, Deurne: 1-3 (22-25, 25-13, 20-25, 20-25)
  • Zaterdag 18/11/2017 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Asterix AVO Beveren – Arena, Deurne: 0-3 (16-25, 22-25, 19-25)
  • Zaterdag 25/11/2017 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Barbar Girls – Arena, Deurne: 3-1 (25-18, 25-16, 21-25, 25-21)
  • Vrijdag 01/12/2017 20u30 – Richa Michelbeke vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Sporthal AVERBO M8, Brakel: 3-1 (13-25, 25-23, 25-15, 25-19)
  • Zaterdag 09/12/2017 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Charleroi Volley – Arena, Deurne: 3-0 (25-12, 25-14, 25-22)
  • Woensdag 20/12/2017 20u30 – VDK Gent vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp, EDUGO Arena Oostakker: 3-0 (25-19, 25-19, 25-20)
  • Zaterdag 06/01/2018 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Amigos Van Pelt St-Ant. Zoersel – Arena, Deurne: 3-0 (25-19, 25-17, 30-28)
  • Zaterdag 13/01/2018 20u30 – Hermes Volley Oostende vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Mr. V. Arena, Oostende: 3-2 (25-20, 21-25, 20-25, 25-22, 15-9)
  • Zaterdag 20/01/2018 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs VC Oudegem – Arena, Deurne: 3-2 (25-19, 25-10, 25-14, 25-21, 15-12)
  • Zondag 28/01/2018 15u30 – B&W C. Lendelede vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede: 0-3 (16-25, 21-25, 19-25)
  • Woensdag 31/01/2018 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Jaraco As – Arena, Deurne: 1-3 (24-26, 25-16, 19-25, 24-26)
  • Zaterdag 03/02/2018 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Datovoc Tongeren – Sporthal Arena, Deurne: 3-0 (25-18, 25-14, 25-22)
  • Zaterdag 10/02/2018 20u30 – Asterix AVO Beveren vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Sporthal Meerminnen, Beveren: 3-1 (34-32, 26-24, 19-25, 25-23)
  • Zaterdag 24/02/2018 17u – Barbar Girls vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Arena, Deurne: cancelled wegens algemeen FF Barbar Girls
  • Zaterdag 03/03/2018 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Richa Michelbeke – Arena, Deurne: 0-3 (21-25, 24-26, 20-25)
  • Zaterdag 10/03/2018 20u30 – Charleroi Volley vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp – Salle Ballens ASBL, Monceau: 2-3 (13-25, 25-19, 25-9, 22-25, 5-15)
  • Zaterdag 17/03/2018 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs B&W C. Lendelede (PO2) – Arena, Deurne: 3-0 (25-16, 25-21, 25-11)
  • Zaterdag 24/03/2018 20u30 – Hermes Volley Oostende vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp (PO2) – Mr. V. Arena, Oostende: 3-0 (25-23, 25-16, 30-28)
  • Woensdag 28/03/2018 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Charleroi Volley (PO2) – Arena, Deurne: 3-0 (25-22, 25-16, 26-24)
  • Zaterdag 07/04/2018 20u30 – Charleroi Volley vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp (PO2)- Salle Ballens ASBL, Monceau: 1-3 (25-19, 22-25, 25-27, 18-25)
  • Woensdag 11/04/2018 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Hermes Volley Oostende (PO2) – Arena, Deurne: 3-0 (25-21, 25-17, 25-16)
  • Zondag 15/04/2018 15u30 – B&W C. Lendelede vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp (PO2) – Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede: 0-3 (17-25, 16-25, 25-27)
  • Zaterdag 21/04/2018 20u30 – Datovoc Tongeren vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp (Finale PO2 heenmatch) – Eburons Dôme, Tongeren: 3-2 (24-26, 25-13, 23-25, 25-17, 15-10)
  • Zondag 22/04/2018 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Datovoc Tongeren (Finale PO2 terugmatch & eventuele golden set) – Arena, Deurne: 3-0 (27-25, 25-12, 25-20)
  • Dinsdag 24/04/2018 20u30 – THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp vs Richa Michelbeke (barragematch (heen) voor Challenge Cup ticket) – Arena, Deurne
  • Zaterdag 28/04/2018 20u30 – Richa Michelbeke vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp (terugmatch voor Challenge Cup ticket) – Sporthal AVERBO M8, Brakel
  • Zondag 29/04/2018 17u30 – Richa Michelbeke vs THUISMAKERS INTERFREIGHT Antwerp (eventuele 3de beslissende wedstrijd voor Challenge Cup ticket) – Sporthal AVERBO M8, Brakel

 

 

 

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email